La Wola

lawola_logo_160x160

Lokalizacja Inwestycji

Dogodna lokalizacja inwestycji La Wola

La Wola to kameralne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Woli, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Dogodne położenie inwestycji La Wola pozwoli Ci na łatwy dojazd w dowolne miejsce w stolicy, a jednocześnie zapewni wysoki komfort życia. W bezpośredniej okolicy budynku znajdziesz restauracje, sklepy ze zróżnicowanym asortymentem oraz inne obiekty handlowe i usługowe. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że inwestycja zapewni Ci wszystko to, co niezbędne do wygodnego życia.

Inwestycja La Wola – stąd wszędzie jest blisko

Dzięki dogodnemu położeniu inwestycji La Wola dojście lub dojazd do sklepu, szkoły czy przychodni będzie szybkie i komfortowe. Osiedle jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. W bliskiej lokalizacji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, skąd szybko i wygodnie dojedziesz w wybrane miejsce.

Stąd masz zaledwie 400 metrów do najbliższego przystanku autobusowego i tylko 600 metrów do tramwaju zatrzymującego się przy ulicy Karolkowej. W odległości 750 metrów od osiedla znajduje się stacja metra oraz kolejny przystanek tramwajowy na Rondzie Daszyńskiego. Nieco dalej, bo w odległości 1,1 metra od budynku, czeka na Ciebie następna stacja metra i przystanek tramwajowy przy ulicy Płockiej. Planujesz podróż pociągiem? 1,5 kilometra od osiedla zlokalizowano stację kolejową Warszawa Ochota i Warszawa Główna.

Atrakcyjne położenie nieruchomości pozwoli Ci wygodnie i szybko dotrzeć do celu.

Dobra edukacja w zasięgu ręki

Każdy rodzic wie, jak ważna jest nie tylko renoma placówki edukacyjnej i jakość nauczania, ale również jej bliskość od miejsca zamieszkania. Wczesna pobudka i długotrwałe dojazdy samochodem, tramwajem czy autobusem są bardzo męczące dla dzieci i nastolatków w każdym wieku. Zamiast zatem tracić cenny czas na jazdę środkami komunikacji miejskiej albo płacić krocie za paliwo do auta, poślij pociechę do placówki znajdującej się w niedalekim położeniu od miejsca zamieszkania.

W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się szkoły średnie, szkoła podstawowa i przedszkole. Bliskość szkół i przedszkola sprawi, że odprowadzenie dziecka do przedszkola lub samodzielny marsz starszej pociechy na lekcje będzie bezpieczny i krótki. Twoje dziecko z pewnością doceni możliwość dłuższego snu o poranku.

W pobliżu inwestycji La Wola mieści się również Warszawska Szkoła Zarządzania – jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. Placówka kształci studentów na kierunkach związanych z zarządzaniem, wyceną nieruchomości czy coachingiem. To świetne rozwiązanie, gdy Twoje dziecko-maturzysta zastanawia się nad podjęciem nauki na przyszłościowym kierunku, a jednocześnie nie chcesz płacić za wynajem pokoju bądź mieszkania w dalszej lokalizacji stolicy. A może Ty również zdecydujesz się na podniesienie kwalifikacji i naukę na tej uczelni?

Najlepsza lokalizacja dla smakoszy

Lokalizacja inwestycji La Wola jest też idealna dla miłośników dobrego jedzenia. W bliskim położeniu znajdują się restauracje, bary i food trucki oferujące różnorodne posiłki. Masz ochotę na kebab, hamburgera albo zdrową sałatkę? A może preferujesz sushi, kuchnię egzotyczną bądź tradycyjną polską? W okolicy znajdziesz lokale, w których zjesz dania pochodzące z różnych stron świata. Tak bogaty wybór gastronomiczny to gwarancja, że każdy znajdzie tu punkt idealnie odpowiadający gustom i wymaganiom podniebienia.

Znajdź czas na relaks

Masz ochotę na spacer w zielonym otoczeniu? A może chcesz aktywnie spędzić popołudnie, uprawiając ulubioną dyscyplinę sportową? Dzięki atrakcyjnej lokalizacji inwestycji La Wola relaks, sport i odpoczynek masz w zasięgu ręki. W bliskim położeniu od osiedla znajduje się skwer pełen zieleni, wygodnych ławek i ścieżek idealnych na spacery, a także korty tenisowe, które zapewnią Ci solidną dawkę sportowych endorfin. Niedaleko znajdziesz krytą pływalnię, na której przyjemnie spędzisz czas z bliskimi, a także plac zabaw, który zachwyci Twoje pociechy. Ścieżki rowerowe umożliwią Ci bezpieczną i przyjemną jazdę na jednośladzie w dzień, a wieczorem miło spędzisz czas z przyjaciółmi w klubie bilardowym znajdującym się w atrakcyjnej lokalizacji.


syrenka_gold_h60

Warszawa pod ręką

W odległości 1700 m znajdują się nowoczesne i modne kompleksy handlowo-gastronomiczne, m.in. Browary Warszawskie oraz Fabryka Norblina.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa i szkoły ponadpodstawowe. 

Wzdłuż ul. Kasprzaka przebiega ścieżka rowerowa, niedaleko znajduje się kryta pływalnia i korty tenisowe.

lotos_60x87

Spokój w centrum
uwagi

W bezpośredniej okolicy nie brakuje sklepów, restauracji oraz innych obiektów usługowych i handlowych.

Niedaleko, w rejonie ronda Daszyńskiego funkcjonuje nowoczesne centrum biznesowe – do pracy można chodzić pieszo!

syrenka_gold_h60

Blisko serca miasta

• 400 m do najbliższego przystanku autobusowego

• 600 m do przystanku tramwajowego przy ulicy Karolkowej

• 750 m do stacji metra oraz przystanku tramwajowego na Rondzie Daszyńskiego

• 1,1 km do stacji metra oraz przystanku tramwajowego przy ulicy Płockiej

• 1,5 km do stacji kolejowej Warszawa Ochota oraz Warszawa Główna