La Wola

lawola_logo_160x160

Inwestycja deweloperska na warszawskiej Woli

Wysokie standardy

La Wola to kameralna inwestycja zlokalizowana na styku warszawskiej Woli i Śródmieścia. Nowoczesna i nietuzinkowa bryła budynku, wykończenie materiałami wysokiej jakości, przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz atrakcyjna lokalizacja – wszystkie te elementy sprawiają, że La Wola to miejsce urokliwe i przyjazne, takie w którym po prostu chce się mieszkać.

Elewacja z klinkieru to trwałość i styl na lata

Jest niewątpliwie trwała i estetyczna ale przede wszystkim bezobsługowa i łatwa do utrzymania w czystości.

Garaże podziemne na dwóch poziomach

Wygoda, bezpieczeństwo i pewność, że zaparkujesz zawsze blisko domu.

Tarasy - komfortowe i praktyczne dopełnienie apartamentu.

To nie tylko dodatkowa przestrzeń ale również - dzięki przeszklonej balustradzie - więcej światła wewnątrz Twojego apartamentu.

Nowe inwestycje Warszawa

Poszukiwanie wymarzonego lokalu mieszkalnego w centrum Warszawy jest ogromnym wyzwaniem logistycznym i budżetowym. Rynek wtórny oferuje wprawdzie sporo opcji, jednak stan techniczny niektórych budynków pozostawia wiele do życzenia. Inwestycje mieszkaniowe deweloperskie zawsze cieszyły się w Warszawie dużym powodzeniem. Nowe mieszkania na sprzedaż położone na Woli okazują się strzałem w dziesiątkę zarówno dla klientów prywatnych, jak i inwestorów na rynku nieruchomości.

Prezentujemy Państwu nowoczesny budynek La Wola, położony blisko najważniejszych punktów stolicy. Problemy komunikacyjne, funkcjonalne i środowiskowe przestają mieć tutaj znaczenie. Warszawa otrzymuje nowe osiedle deweloperskie, stworzone w odpowiedzi na potrzeby użytkowników. Inwestycję realizuje firma TOTALBUD S.A., która nieprzerwanie udowadnia swoją skuteczność od roku 2003. Doświadczenie dewelopera, zaawansowany park maszynowy i profesjonalna kadra stanowią gwarancję terminowej realizacji projektu.

Przyszli mieszkańcy kompleksu La Wola zyskują komfort, harmonijne wykończenie i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Deweloper TOTALBUD S.A. dokłada wszelkich starań, aby końcowy efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania. Lokalizacja inwestycji na warszawskiej Woli nie pozostaje przypadkowa – tutaj krzyżują się bowiem interesy i potrzeby różnych grup klientów zainteresowanych lokalami na sprzedaż. Wola oferuje szereg udogodnień komunikacyjnych i zapewnia kompletną infrastrukturę usługową. Jest zatem idealnym wyborem dla pracowników pobliskich biur, rodzin z dziećmi lub osób kupujących mieszkania na wynajem.

Inwestycje mieszkaniowe Warszawa

Położone blisko centrum nowe inwestycje Warszawa wita z otwartymi ramionami. Tylko w ten sposób można określić ogromny popyt na nowoczesną przestrzeń mieszkalną w sercu stolicy, z jakim mamy do czynienia w ostatnich latach. Zespół budynków La Wola wpisuje się w oczekiwania odbiorców. Oto na styku warszawskiej Woli i Śródmieścia powstaje kompleks mieszkaniowy o kameralnym charakterze, który integruje w sobie piękno architektoniczne i perfekcyjną lokalizację.

Nowe inwestycje na sprzedaż w Warszawie nie zawsze charakteryzują się kompleksowością funkcji. Deweloperzy mają problemy z pogodzeniem wizji projektowej z planem zagospodarowania przestrzennego. Fenomen osiedla La Wola polega na tym, że udało się tutaj zgrabnie połączyć nowoczesność z industrialnym rodowodem dzielnicy. Powstające osiedle mieszkaniowe otrzymało efektowną elewację z klinkieru. Z jednej strony odpowiada ona za nadanie niepowtarzalnego klimatu; z drugiej – jest bezobsługowa, trwała i odporna na zabrudzenia.
Czytaj więcej
Deweloper TOTALBUD S.A. zadbał o przyjazną aranżację otoczenia i zapewnienie rozległych terenów zielonych. Garaże podziemne na dwóch poziomach rozwiązują problem niedostatecznej ilości miejsc parkingowych, z którym boryka się wiele śródmiejskich budynków. Dopełnieniem całościowej funkcjonalności apartamentów La Wola stają się gustowne i przestronne tarasy. Przeszklona balustrada odpowiada za poprawę warunków oświetleniowych w mieszkaniach; światło słoneczne bez przeszkód wnika do wnętrza i czyni pobyt znacznie przyjemniejszym.

Inwestycje deweloperskie Warszawa – co przemawia za wyborem mieszkania z rynku pierwotnego?

Zakup mieszkania z pierwszej ręki dostarcza wielu korzyści. Inwestycje deweloperskie w Warszawie wykonano na bazie nowych technologii budowlanych. Zachowanie nowoczesnych standardów ma przełożenie na praktykę – osiedla wyróżniają się przemyślanym układem przestrzennym, obecnością podziemnych parkingów, dostępem do zaplecza usługowego w bezpośredniej okolicy i świetnymi parametrami termoizolacji.

Warto pamiętać, że deweloper oferuje swoje inwestycje mieszkaniowe z kilkuletnią gwarancją, która w Warszawie nabiera szczególnego znaczenia. Nabywcy lokali mogą spać spokojnie – generalny wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za precyzję realizacji projektu budowlanego i wytrzymałość całej konstrukcji.

Nowe inwestycje na sprzedaż Warszawa

La Wola to nieruchomość o zwartej bryle, wykończona z estetycznych materiałów. Budynek posiada funkcjonalny układ pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni. Klatka schodowa przypomina raczej nowoczesny i luksusowy hotel niż dom wielorodzinny. Mieszkania deweloperskie na sprzedaż można jeszcze zakupić w konkurencyjnych cenach. Kompleks La Wola jest doskonałym przykładem uniwersalnej koncepcji, która wpisuje się w potrzeby i możliwości wielu grup społecznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, jakie udostępniamy na stronie internetowej La Wola. Opracowaliśmy wygodny system rezerwacji lokali. Wystarczy kliknąć na bryłę nieruchomości i dokonać wyboru mieszkania. Wizualizacja deweloperskiej inwestycji mieszkaniowej na sprzedaż okazuje się nieocenioną pomocą przy podejmowaniu decyzji. Możecie Państwo przekonać się na własne oczy, jak wiele korzyści wynika z doskonałego położenia i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą doradczą w całej rozciągłości procesu zakupowego.

Budynek

Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące standardu wykończenia części wspólnej budynku i terenów wokół niego, stanowiącym część wspólną nieruchomości.
Konstrukcja i materiały

• Konstrukcja i stropy żelbetowe
• Materiały murowe to pustaki wapienno-piaskowe tzw. Silka i/lub beton komórkowy
• Pokrycie dachu – papa
• Ocieplenie  styropianem oraz pasami z wełny mineralnej
• Elewacja wykończona tynkiem silikonowo– silikatowym i okładziną z cegły
• Dach ocieplony styropianem
• Kondygnacje izolowane styropianem
• Wewnętrzne tynki gipsowe – maszynowe

Wyposażenie

• Balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej i szkła
• Okna PCV wysokiej jakości
• Oświetlenie wewnętrzne
• Balkony
• Windy

Instalacje w budynku

• elektryczna,
• domofonowa,
• wodociągowa,
• kanalizacja sanitarna,
• kanalizacja deszczowa,
• węzeł cieplny

Otoczenie

• podjazdy, chodniki i drogi wewnętrzne z kostki brukowej
• oświetlenie zewnętrzne

Wykończenie garażu

• Posadzki w garażu podziemnym wykończone żywicą epoksydową z piaskiem kwarcowym
• Drzwi garażowe rolowane lub segmentowe
• Winda samochodowa z przystankami poziom 0, -1, -2.
• W garażu ściany żelbetowe

Wykończenie klatki schodowej

• ściany pomalowane farbą zmywalną
• na posadzkach gres

Deweloper z doświadczeniem

od 2003 roku 

TOTALBUD S.A., funkcjonująca na rynku od 2003 r. i posiadająca ogromne doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Doświadczenie w branży budowlanej, liczna wyspecjalizowana kadra oraz bogaty park maszynowy pozwala spółce na szybką realizację dużych i skomplikowanych obiektów przy zachowaniu najwyższych standardów. Oprócz bogatego doświadczenia jako Generalny Wykonawca, firma posiada także historię w działalności deweloperskiej.